URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionych

Praca za granica U.K. Kelner , Kelnerka , Kuchaz :) Poszukiwany z doświadczeniem!

Wymagania :

TYLKO OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM , RESZCIE DZIEKUJEMY !

POWAŻNA OFERTA PRACY DLATEGO SZYKAMY POWAŻNYCH LUDZI :)

Jeśli spełniasz następujące wymagania:

- znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

- posiadasz doświadczenie na stanowisku kucharza,kelnerki

- wykazujesz się chęcią do pracy i dobrą organizacją,

- jesteś gotowy do wyjazdu "wkrótce",(sezon się otwiera)

Oferta jest dla Ciebie idealna !!!

Obowiązki :

Przygotowywanie międzynarodowych potraw na wysokim poziomie , oraz obsługa klienta , na wysokim poziomie!

Oferujemy :

Co oferujemy?

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

- wygodne zakwaterowanie z wyżywieniem,ubezpieczenie,oraz wszystkie formalnosci z podkreslam legalna pracą!

- pracę w miłej i przyjemnej atmosferze,

- umowę pomiędzy Tobą a firmą OPEN MIND - Recruitment,oraz toba i pracodawca (kontrakt)

- nasi konsultanci fachowo odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące miejsca pracy, warunków i sposobów dostania się na wyspę.

Wspaniała propozycja pracy wśród prawdziwych profesjonalistów sztuki kulinarnej, dla utalentowanych kucharzy. Poszukujemy kandydatów na stanowiska: Commis Chef/ Chef de Partie /Sous Chef /Head Chef

w restauracjach i hotelach na przepięknych wyspach Channel, znajdujących się między Francją a Wielką Brytanią, znanych też jako raj podatkowy.

Wyśmienite jedzenie jest od wielu lat jedną z atrakcji wysp Channel i między innymi dzięki temu zbudowały swoją międzynarodową renomę. Różnorodność stylów kulinarnych i szeroki wybór restauracji robi niesamowite wrażenie zarówno wśród mieszkańców jak i licznie odwiedzających wyspy turystów.

Opis dodatkowy :

UWAGA !!! NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZA POŚREDNICTWO !!!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - wyślij nam swoje cv w języku angielskim w formacie Word doc. ze zdjęciem i w miarę możliwości także referencje na adres:arturzadlo@gmail.com, a na pewno skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty.

OPEN MIND Recruitment,

5, Le Pre du Roi,

Rue de Jambart,

St Clement,

Jersey (C.I.)
Imię:
ID ogłoszenia: #10296
Przeczytano razy: 509