Dolączyć do ulubionychMassage newcastle zatrudni atrakcyjne masażystki

Ogłoszenie:
wymagania:

Praca w dostępna w jednym z Miast w Wielkiej Brytanii W Newcastle.

zatrudni chętne do pracy oraz nie bojące się wyzwań dziewczyny na stanowisko masażystek do wykonywania relaksacyjnych masaży Tantrycznych. Nie wymagamy doświadczenia.

Sama wybierasz godziny i dni pracy, jesteś zainteresowana, napisz do nas kilka słów o sobie.

Praca dla naszej firmy wymaga odpowiedniego, higienicznego wyglądu, dlatego prosimy również o załączenie swojego zdjęcia.

Przed wysłaniem do nas maila prosimy o zapoznanie się z nasza stroną internetową

Chcesz zmienić swoje życie, a przy okazji świetnie zarabiać - napisz do nas: massagenewcastle@yahoo.pl­ z dopiskiem praca masażystka

obowiązki:

Higieniczny wyglad.

oferujemy:

Zapewniamy bardzo wysokie zarobki, zakwaterowanie za darmo, załatwiamy wszystkie formalności.
Imię: Marlena
Telefon: 07926468378
ID ogłoszenia: #16783
Przeczytano razy: 521