URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionych

W imieniu naszego klienta, firmy znajdującej się w pierwszej dziesiątce producentów produktów przemysłu lotniczego oraz samochodowego, dla wielu światowych marek , poszukujemy ambitnych, profesjonalnych, doświadczonych i kreatywnych osób na stanowiska:

Senior Engineers (Design or Stress Analysis)

(Automotive or Aerospace)

se-11-12

Wynagrodzenie do 21 000 pln/mc

Zakres obowiązków:

• Szczegółowe projektowanie systemów/produktów dla branży automotive lub aerospace (dot. stanowiska Design)

• Analiza techniczna elementów (wytrzymałościowa, wydajności etc.) – (dot. stanowiska Stress Analysis)

• Współpraca z Klientem, przygotowywanie technicznych raportów

• Współpraca z zespołem inżynierów, projektantów etc.

Wymagania:

• Gotowość do relokacji za granicę

• Wykształcenie kierunkowe techniczne

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Znajomość procesów projektowania i produkcyjnych (preferowane automotive lub aerospace)

• Doświadczenie w projektowaniu i analizie w metodologii CAD (preferowane CATIA V 5) (dot. stanowiska Design)

• Znajomość oprogramowania ABACUS/ DESIGN LIFE/MATHCAD/MATHLAB (dot. stanowiska Stress Analysis)

Nasz klient oferuje:

• Stałe zatrudnienie

• Pomoc w relokacji (Finansowy Pakiet Relokacyjny)

• Bardzo atrakcyjne warunki finansowe

• Świadczenia zdrowotne, pracowniczy system emerytalny, ubezpieczenie (również dla rodziny), ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne

• Pełen wymiar urlopu

• Faktyczną możliwość szybkiego zdobywania doświadczenia oraz rozwoju zawodowego na arenie międzynarodowej

• 4,5 dniowy - tydzień pracy

• Dodatkowy system premiowy

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji w języku polskim i angielskim w formacie Word na adres podany poniżej:

se-11-12@fast-select.pl
Imię:
ID ogłoszenia: #26329
Przeczytano razy: 503